30 dagen bedenktijd
Gratis verzending vanaf € 80
Levertijd 1-2 werkdagen
Alleen kwaliteitsmaterialen
30 dagen bedenktijd
Gratis verzending vanaf € 80
Levertijd 1-2 werkdagen
Alleen kwaliteitsmaterialen
€ 28,45
Beperkte voorraad, bestel snel
30 dagen bedenktijd
Gratis verzending vanaf € 80
Levertijd 1-2 werkdagen
Alleen kwaliteitsmaterialen
Dit palet is exclusief samengesteld voor Kindergrimeren.be, en dit uit meer dan 20 jaar ervaring. Zo koop je niet langer een palet waarvan je slechts de helft gebruikt. Iedere kleur in dit palet is doordacht gekozen, en zal je dus absoluut kunnen gebruiken.
De lege potjes kunnen dmv het kliksysteem vervangen worden door Diamond FX schmink van 10 gram. Dit palet is dus herbruikbaar, en wordt geleverd inclusief een rond penseel (nr. 3) en plat penseel (nr. 2).
Inhoud: 6x 10 gram.
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beperkte voorraad, bestel snel
Sarah Coenen –
Ik ben heel aangenaam verrast door deze pallet. Op de foto zien de kleuren er wat saai uit, maar in werkelijkheid zijn het heel mooie kleuren! Onmisbaar voor de lijntjes. Super vlotte levering.
Tine Dillemans –
Ik heb al een paar kee goedkopere producten gekocht maar sinds ik deze heb heb weet ik het wel!! Het is veel makkelijker, je hebt minder nodig… ik ben super super tevreden!!! PS: ook de workshop is een echte aanrader!!! 😉
Greet Moons –
Deze schmink werd aangeraden op een workshop die ik volgde bij jullie voor het trekken van mooie lijnen. Toptip!
Caroline Vermeulen –
Zeer goed pallet vooral wanneer je heel strakke lijnen of veel pigment en accenten nodig hebt